mgr inż. Pryciak Daniel – kierownik Pracowni Samochodowej
Diagnostyka
dpryciak@ckz.swidnica.pl
tel. wew. 33

mgr Suszek Andrzej – kierownik Pracowni Budowlanych oraz Pracowni Mechaniczno-Usługowych
Montaż sieci sanitarnych, montaż sieci komunalnych
asuszek@ckz.swidnica.pl
tel. wew. 18
tel. kom. 509 371 401

mgr Rasała Marek – pedagog
Biblioteka
mrasala@ckz.swidnica.pl
tel. wew. 17

Bielecki Mieczysław
Pracownia serwisu samochodowego,  pracownia montażu samochodowego
mbielecki@ckz.swidnica.pl

Chołko Stanisław
Pracownia tokarek
scholko@ckz.swidnica.pl

mgr inż. Glanc Andrzej
Pracownia serwisu samochodowego,  pracownia silnikowa
aglanc@ckz.swidnica.pl

mgr Głowacka Edyta
Pracownia fryzjerska
eglowacka@ckz.swidnica.pl

mgr inż. Józwicki Sławomir
Pracownia serwisu samochodowego,  pracownia montażu samochodowego, pracownia silnikowa
sjozwicki@ckz.swidnica.pl

mgr inż. Kaszewski Arkadiusz
Pomiary warsztatowe,  pracownia montażu samochodowego, pracownia silnikowa, pracownia serwisu samochodowego
akaszewski@ckz.swidnica.pl

inż. Kołodziej Eugeniusz
Pracownia tokarek, pracownia frezarek, pracownia szlifierek
ekolodziej@ckz.swidnica.pl

mgr Koźlik Klaudiusz
Pracownia serwisu samochodowego, diagnostyka, pracownia elektrotechniki samochodowej, montaż elektryczny, łączenie metali
kkozli@ckz.swidnica.pl

Liszka Mariusz
Pracownia obróbki ręcznej, pracownia pomiarów warsztatowych, pracownia obróbka niemetali
mliszka@ckz.swidnica.pl

mgr Mielniczek Ilona
Pracownia fryzjerska
imielniczek@ckz.swidnica.pl

mgr Ryl Andrzej
Montaż suchej zabudowy, posadzkarstwo okładzinowe, roboty konstrukcyjno-budowlane
aryl@ckz.swidnica.pl

mgr Ryl Dariusz
Montaż suchej zabudowy, roboty konstrukcyjno-budowlane, montaż sieci sanitarnych
dryl@ckz.swidnica.pl

mgr Suszek Jan
Spawalnictwo, montaż sieci sanitarnych
jsuszek@ckz.swidnica.pl

mgr Sztor Edyta
Pracownia fryzjerska
esztor@ckz.swidnica.pl

Szuba Halina
Murarstwo – tynkarstwo, posadzkarstwo okładzinowe
hszuba@ckz.swidnica.pl

mgr Więcek Ryszard
Pracownia frezarek
rwiecek@ckz.swidnica.pl

mgr Kmiecik Magdalena
Pracownia fryzjerska
mkmiecik@ckz.swidnica.pl